Join our Talent Network
Ana içeriğe atla
Herbalife home banner

Live your best life

Biz
Kimiz

Bağımsız Distribütör ağı tarafından yüksek kaliteli, bilime dayalı ürünler ve programlar sunan küresel bir sağlıklı yaşam şirketiyiz. 1980'den beri ekibimiz faaliyetlerini dünya çapında 90'ı aşkın ülkeye genişletti. Spor ve yaşam tarzına yönelik beslenmede markamız dünyada 1. sıraya ulaştı.* Yaşam koçları ve destek toplulukları aracılığıyla herkesi daha sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürmeye birlikte teşvik ediyoruz.

herbalife shake
guy drinking shake
lady drinking shake

*Source Euromonitor International Limited; per Consumer Health 2022ed, active and lifestyle nutrition defined as weight management and wellbeing, sports nutrition, and vitamins and dietary supplements definitions; combined % RSP share GBO, 2021 data.

Neden
Herbalife?

Amacımız herkesin hayatlarını en iyi şekilde yaşamasına yardımcı olmak. Bedensel ve zihinsel sağlık ile insanlara geleceklerini kontrol etme gücü veren ekonomik bir fırsat aracılığıyla dünyanın dört yanındaki çalışanlarımızın, bağımsız distribütörlerimizin ve müşterilerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Şirketimiz iş birliği, farklı bakış açılarına saygı ve girişimcilik ruhunu desteklemek üzerine kurulu. Biz markamızı geliştirip, dijital platformlarımızı yenileyip yeni ürünler üzerinde çalışırken siz de heyecan verici kariyer fırsatlarımıza göz atın.

why herbalife nutrition banner

Vizyonumuz

Toplumsal sağlık alanında öncü şirket ve topluluk olmak için.

our values

Değerlerimiz

Değerlerimiz doğrultusunda davranır ve harekete geçeriz. Bu değerler; güçlü ekipler oluşturma, mükemmel ürünler ile hizmetleri geliştirme ve en iyi deneyimi sunmaya yönelik süreçlerimizi şekillendirir. Her zaman doğru olanı yapıyoruz. Birlikte çalışıyoruz. Birlikte daha iyi iş çıkarıyoruz.

our welling-being

Sağlıklı Yaşamımız

Bedensel, zihinsel ve ekonomik olarak en iyi hâllerine ulaşmaları açısından çalışanlarımıza yardımcı olmayı önemsiyoruz. Tam da bu nedenle Wellness for Life programımızı sunuyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimizin öncülüğünde hazırlanan bu program, finansal koçluk sağlarken insanları sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmek için motive edip ödüllendirir. Çalışanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu olması için özveriyle çalışıyoruz.

our benefits

Avantajlarımız

Çalışanlarımızın hayatlarını hem iş yerinde hem de iş dışında destekliyoruz. Çalışanlarımıza sunduğumuz avantaj paketi ülkeye göre değişmekle birlikte; kapsamlı sağlık ve diş sigortası, emeklilik birikim planları ile daha fazlasını içerir. Destek gördüklerini hissettiklerinde çalışanlarımızın işlerini en iyi şekilde yapacaklarına inanıyoruz.

de&i banner

Kültürel Çeşitlilik,
Eşitlik ve
Kapsayıcılık
Fark
Yaratır

Kültürel çeşitliliğimizden güç alıyoruz. Çalışanlarımızın zengin ve çeşitli kültürel birikiminin iş birliği, inovasyon ile liderliğe katkısını takdir ediyoruz. Fikirlerini dile getirmek, değerli hissetmek ve oldukları şekilde kabul görmek üzere herkesin eşit olanaklara sahip olduğu destekleyici bir ortam yaratmak, çalışanlarımızın başarılı olmasını mümkün kılar. Başarımızın mihenk taşı olan bu vizyon distribütörlerimize, paydaşlarımıza ve topluluklarımıza her gün daha iyi hizmet sunmak için bizi teşvik eder.

An itibarıyla çalışanlarımızın benzersiz kültürlerini destekleyip sergilemeyi amaçlayan sekiz küresel çalışan ağımız bulunmaktadır.

manufacturing banner


Üretimimiz

Son teknolojiyle tasarlanıp inşa edilen üretim tesislerimiz, ürünlerimizin kaynak tedariği ile üretiminin sorumluluk bilinciyle yapılması ve kaliteli malzemelerle üretilmesini sağlamak için dünyanın önemli bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Üretim tesislerimiz en yüksek güvenlik standartlarına tabi tutulur. Kalite güvenliğini layıkıyla sağlamak için her laboratuvar ISO 17025 sertifikasına sahiptir.

Herbalife
Yetenek
Ağı

Başvurmaya hazır değil misiniz? Herbalife Yetenek Ağı'na üye olun, gelişmeler ve önemli konular hakkında sizi bilgilendirelim. Hazır olduğunuzda bize haber verin!